Мерія сумнівається, що СумДУ встигне

Як ми вже повідомляли, на початку вересня планово-бюджетна депутатська комісія Сумської міськради погодила виділення з міськбюджету ще 2 млн грн на капремонт легкоатлетичного манежу УАБС.

Оскільки вільних коштів у міста зараз немає, комісія доручила департаменту фінансів опрацювати з департаментом інфраструктури питання, з яких об’єктів можна зняти необхідну суму. Нагадаємо: загальна сума робіт – 4,8 млн грн. У липні міськрада виділила 1,8 млн, у вересні ще 1 млн грн додала облрада. Залишилося знайти 2 млн.

Днями члени комісії поцікавилися у директора департаменту фінансів Світлани Липової, чи вдалося їй знайти відсутні 2 млн грн.

– Чесно кажучи, перш ніж обговорювати це питання, я б спочатку заслухала представника СумДУ. Тому що навіть з приводу тих 1,8 млн, які ми їм виділяли влітку, ми три тижні тому отримали від них лист, в якому вони просять поки їх не фінансувати, тому що у них не готова проектна документація, експертиза, не проведена процедура відкритих торгів, – сказала Липова.

Проте присутній на засіданні комісії представник СумДУ повідомив, що на сьогодні проектна документація вже готова, і з експертизи вони її заберуть буквально через кілька днів, пише shans.com.ua.

– Це добре, але коли ви заберете документацію з експертизи, вам треба буде ще проходити процедуру РroZorro, а це як мінімум місяць. І навіть якщо все пройде нормально і ви до кінця жовтня вийдете на підписання договору з підрядником, на самі роботи у вас залишиться в кращому випадку два місяці. Ви встигнете? – поцікавився голова комісії Володимир Шилов.

Представник СумДУ відповів, що, за їхніми розрахунками, на ремонт всього манежу треба півтора місяця, а на самі бігові доріжки – три тижні. Так що вони впораються.

– Але все одно за законом ви повинні будете перерахувати підряднику відразу тільки 30% авансу, а решту – після закінчення робіт. Гроші на аванс у вас в будь-якому випадку вже є – наші 1,8 млн. І облрада вже виділила мільйон. Починайте роботи, а ми потім в кінці жовтня будемо дивитися, що наші доблесні розпорядники бюджетних коштів освоять, а що не освоять, і будемо шукати для вас ще 2 мільйони, – резюмувала Липова.

Поділитися в соціальних мережах