МЕРІЯ УМИСНО САБОТУЄ РОБОТУ ТРАМВАЇВ

Депутати Конотопської міськради Тарас Омельченко та Тетяна Сизон оприлюднили у Фейсбуці відеозвернення до жителів міста, в якому заявили про те, що Конотопський виконком на чолі з міським головою Артемом Семеніхіним планує відключення трамвайного сполучення.

У відео зазначається: на сесії 30 листопада депутатським корпусом було виділено 1,5 мільйона гривень на потреби КТУ (погашення боргу за електроенергію та виплату зарплатні працівникам). 4 грудня  КП “Конотопське трамвайне управління” отримало від “Сумиобленерго” попереджувального листа, в якому постачальник електроенергії під “чесне слово” пообіцяв не відключати трамваї від мережі до 8 грудня. Але, як стало відомо від депутатів, станом на 7 грудня жоден платіж з погашення заборгованості не був виконаний. Тож трамваї швидше за все просто залишаться без електроенергії і не вийдуть на лінію.

У зв’язку з цим народні обранці закликали профільні управління Конотопської міськради, зокрема управління економіки, якнайшвидше виконати платіжні зобов’язання КП КТУ перед “Сумиобленерго”. “Якщо у понеділок гроші не будуть використані за призначенням – ми будемо змушені звернутися до правоохоронних органів”, – заявили депутати.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах