Мерії Сум пропонують створити новий відділ

Міська влада має допомогти сумчанам зробити їхні багатоквартирні будинки енергоефективними та естетичнішими за допомогою зовнішнього утеплення. Для цього варто створити відділ, який працював би з місцевими ОСББ. Так вважає сумчанин Андрiй Анатолiйович, який зареєстрував нову електронну петицію.

“Відомо, що існують державні програми кредитування для утеплення будинків, але не багато людей знають, як ними користуватися. Такі кредити пропонуються й деякими комерційними структурами. Навіть звичайний банківський кредит може бути вигіднім у даному випадку.

Було б добре, якщо б міська влада створила відділ, який працював би з місцевими ОСББ задля зовнішнього утеплення їх будинків (не індивідуальне утеплення квартир, а саме будинків у цілому). Цей відділ має розробити чіткий алгоритм дій, провести всі розрахунки, запропонувати підрядників і т. п. Він також має пропонувати кожному ОСББ куратора, який зміг би допомогти на всіх етапах процесу утеплення будинку від отримання коштів до фарбування.

Ініціатива має походити саме з боку міської влади. Потрібно форсувати відновлення одного зі старих будинків в центральній частині міста, який має стати позитивним прикладом і рекламою для інших. Наприклад, вздовж вулиці Харківська багато жахливих панельних будинків, які не тільки не енергоефективні, але ще й псують своїм виглядом центральну частину міста”, – пише автор петиції.

На його думку, старі “хрущовки” і “панельки” могли б виглядати, як на фото вище.

Підтримати таку електронну пропозицію сумчанина – за цим посиланням.

Поділитися в соціальних мережах