Мешканці кількох квартир залишилися без газу через сусідів

У Конотопі мешканці багатоповерхівки на вулиці Івана Франка, 38 обурені діями працівників ПАТ “Сумигаз”. Справа в тому, що 7 березня о 10:00 на одному зі стояків будинку перекрили газ без жодних попереджень. Свої дії газовики пояснили витоком газу.

До 8-ї вечора газовий конфлікт так і не вирішився, тож мешканці захололого будинку були змушені викликати правоохоронців. Зі слів очевидців, їм наводилися різні аргументи – то витік газу не ліквідований, то тиску в системі не вистачає.

Після безпосереднього звернення до головного інженера ПАТ “Сумигаз” людям було надане пояснення, що поновити газопостачання на стояку буде можливо лише у тому випадку, коли буде змога контролювати цей процес в усіх квартирах і всі вони будуть відчинені. Але одна оселя, як виявилося, не має офіційних господарів і нікого із її мешканців знайти не вдалося, натомість там накопичилася купа неоплачених платіжок, у тому числі за газопостачання. Звісно, газівникам двері ніхто не відчинив, тож згідно посадових інструкцій вмикати газ їм заборонялося.

Як прокоментував ситуацію місцевий правозахисник Юрій Журенко – за законом людям мають відшкодувати вартість недоотриманого газу. Але навряд чи це втішить мешканців багатоповерхівки, які були змушені майже добу мерзнути у власних домівках:

Джерело: konotop.in.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах