Міська влада витратила мільйон на сміттєвоз замість ремонту аварійного мосту

Опускати водопровідні труби під “засульський” міст у Ромнах із його поверхні ніхто не буде, так само, як і реконструювати “переправу”. Принаймні не цього року, говорять у міськраді. За гроші ж, що були виділені на капремонт, придбають сміттєвоза для комунального підприємства.

З тих пір, як на “засульському” мосту розташували водопровідну мережу, зайнявши цілу пішохідну зону з одного боку, переходити на інший берег Сули стало незручно, більш того – небезпечно. Роменці скаржаться, бо часто змушені двічі перетинати небезпечну зону, бо йти їм треба якраз по тій стороні, де пролягає водопровід. Інтенсивний рух транспорту та відсутність будь-яких світлофорів і пішохідних переходів ставить під загрозу життя й здоров’я людей. Неодноразово очевидці розповідали про випадки, коли пішоходи ледь не опинялися під колесами машин.

Питання труб, що заважають, порушувалося неодноразово. Навесні цього року почули відповідь від тоді ще заступника міського голови Івана Яременка про те, що кошти на реконструкцію мосту були закладені в бюджет, у тому числі в кошторис із капремонту включили й опускання труб під міст. Тож, зазначав заммера, ремонт планується орієнтовно на літо.

Та як би цього не хотілося, улітку роменці нового, зручного й головне – безпечного мосту не отримають. Голова бюджетної комісії міськради Юлія Магденко розповіла: кошти дійсно були виділені – 800 тисяч на ремонт та ще 400 – щоб опустити “саркофаг”, однак їх виявилося замало. “Управління житлово-комунального господарства повідомило, що за рахунок цих коштів неможливо провести відповідні роботи”, – зазначила вона.

Яка ж потрібна сума – невідомо. Начальник управління ЖКГ розповів, що кошторису як такого не складено. Крім того, експертна комісія, що минулого року проводила дослідження, зробила висновок, що міст – у задовільному стані і його ще можна експлуатувати.

Отож, мільйон двісті, що передбачалися на капітальний ремонт “засульського” мосту, вирішили витратити на придбання сміттєвоза для комунального підприємства “Комбінат комунальних підприємств” Роменської міськради. Підприємство вже провело тендер і визначилося з переможцем. Ним стало ТОВ “Торговий дім “Будшляхмаш”, яке має юридичну адресу в Києві. “Сміттєвоз із боковим навантаженням”, якого пропонує “Будшляхмаш”, обійдеться “Комбінату” в 1 мільйон 626 тисяч 700 гривень.

Що ж до мосту можливі деякі варіанти, але це вже – наступного року. Поки ж містяни продовжують спотикатися об диво інженерії “комунальників”. Можливо, хоч чисті вулиці незабаром порадують роменців.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах