“Міськводоканал” попереджає про каламутну воду

Після промивки та дезінфекції резервуарів чистої води Ново-Оболонського водозабору КП «Міськводоканал» проводитиме планову профілактичну промивку водопровідних мереж басейну даного водозабору. Очищення водогонів від осаду здійснюватиметься у нічний час в два етапи.

Перший етап буде проводитися вночі з 4 на 5 липня. У зону промивки потраплять басейни вулиць: Герасима Кондратьєва, Гамалія, Петропавлівської, Сергія Лазо, району Тимірязівки та прилеглих до них вулиць.

Другий етап промивки буде проводитися у ніч з 5 на 6 липня. У зону виконання санітарно-технічних робіт потраплять вулиці: Герасима Кондратьєва, Петропавлівська, 20 Років Перемоги, Першотравнева, Роменська, район Тимірязівки та прилеглі до них вулиці.

Під час здійснення промивки в оселях вищезазначених вулиць вода буде відсутня, а 5 та 6 липня вода подаватиметься з пониженим тиском.

У ході проведення робіт для спорожнення водогонів виникатиме технічна необхідність скиду питної води з водопровідної мережі до річки Псел у районі мосту по вул. Героїв Сумщини, а також на проїжджу частину вулиць Шишкарівська, Гамалія, Лебединська, Покровська та Тимірязівки.

Після промивки мереж вода в оселях мешканців зазначених вулиць не матиме запаху хлору, проте може бути каламутною. Промивка – це обов’язкові профілактичні заходи, необхідні для попередження негативного впливу стану водопровідних мереж на якість води, повідомляють у КП “Міськводоканалі”.

Поділитися в соціальних мережах