“Міськводоканал” просить на оформлення документів півмільйона

КП «Міськводоканал» звернулося до депутатів Сумської міськради з проханням виділити додаткове фінансування на розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж зони санітарної охорони водозаборів у Сумах. Без цього підприємство не зможе в 2020 році отримати новий спецдозвіл на користування надрами, який, у свою чергу, є одним з основних дозвільних документів на видобуток води.

Згідно з чинним законодавством, зони санітарної охорони водних об’єктів повинні бути створені на всіх господарсько-питних водопроводах, незалежно від їх підпорядкування і типу джерела водопостачання. Сумська філія «Дніпрогіпроводгосп» розробила для нашого водоканалу проект зон санітарної охорони водозаборів питної води, і КП направило його на узгодження до облради, яка уповноважена їх затверджувати.

Однак з облради прийшла відповідь, що водоканал повинен доповнити пакет документів проектом землеустрою. За попередніми розрахунками ДП «Сумигеодезкартографія», вартість такого проекту складе 490,67 тис. грн. Планово-бюджетна депутатська комісія міськради, від якої залежить виділення грошей, розгляне це питання на найближчому засіданні.

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах