“Міськводоканал” займається браконьєрством?

Минулого тижня небайдужі сумчани надали відео, на якому видно людей, що стоять на березі Псла, і виходить з води водолаз із якимось великим предметом в руках (точно не видно, що це). Потім ці люди йдуть у бік вантажного автомобіля з синім фургоном та їдуть на ньому.

Як повідомив автор відео сумчанин Еміль (ім’я змінено), його відеокамера (він перебував із нею на протилежному березі) зафіксувала автомобіль ГАЗ-66 бригади гідротехнічної служби КП «Міськводоканал». При цьому він стверджує, що в руках у водолаза було кілька кілограмів раків, яких він дістав із води. Усе це відбувалося в робочий час. «Водолазна бригада КП «Міськводоканал» у Сумах під виглядом регулярного огляду дюкера головного колектора напірної каналізації займається браконьєрським виловом раків, – написав сумчанин, – при тому, що чинний дюкер напірного колектора знаходиться метрах у 60 нижче за течією». Еміль, який сам бачив, як водолаз уклав у вантажівку великий садок із раками, стверджує, що в цьому місці стоїть близько п’яти пасток, які, очевидно, регулярно очищаються від річкових мешканців, які потрапили в них.

У КП «Міськводоканал» підтвердили, що на відео їхня атівка та їхні працівники, але вони приїхали працювати, а справжні браконьєри нібито знаходяться нижче за течією. При цьому в КП цікавляться, чому сумчанин не викликав поліцію.

Оскільки на відео неможна зі стовідсотковою впевненістю розглядіти, що саме витягнув водолаз, доказів у сумчанина немає. Судячи із запису, все відбулося досить швидко. І навіть якщо б він повідомив у поліцію, вони б просто не встигли приїхати до того, як ГАЗ поїхав. Але в той же час завдяки пильності таких людей, як Еміль, браконьєри, можливо, не будуть більше відчувати себе так спокійно, та ще й серед білого дня в межах міста.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах