Мости в Сумах відремонтують не раніше 2018-го

На апаратній нараді в мерії вчора, 24 жовтня, мер Сум Олександр Лисенко поквапив директора департаменту інфраструктури з наданням інформації не тільки про обстеження сумських мостів, а й про кошти, необхідні на їх ремонт.

«Тому що 20 грудня нам ця інформація потрібна буде, як зайцю стоп-сигнал. Адже скільки коштів знадобиться на ремонт шляхопроводів, треба знати до планування бюджету-2017»- пояснив він.

Однак директор департаменту Григорій Яременко розвів руками: «30 листопада ми повинні отримати висновки Харківського інституту. Але сказати, скільки коштів потрібно на ремонт мостів, можна тільки після того, як буде розроблена проектно-кошторисна документація на основі інформації, яку ми отримаємо з Харкова. Ми вже запланували на наступний рік розробку таких документів по мостах. А вже після того, як вони будуть готові, вийдемо з пропозиціями по ремонту. Обстеження не дасть нам конкретних цифр, які потрібно вкласти в ремонт. Це буде тільки частина інформації, яку ще треба опрацювати».

Олександру Лисенко нічого не залишалося, крім як відзначити: «Самі знаєте, що таке мости… З транспортними ще не розібралися, а на Заливній пішохідний обстежили? Там через 2-3 роки вже буде пізно щось робити…».

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах