Можуть, якщо захочуть: Сумські тепловики передумали піднімати тариф

Питання про підвищення тарифу на опалення з 1 жовтня 2017 року для жителів міста Суми, які опалюються ТОВ «Сумитеплоенерго», поки знято з порядку денного. Про у Фейсбуці повідомив член громадської експертної комісії Сумської міськради Андрій Фролков.

Але обгрунтування перегляду тарифу на відпуск електричної енергії через збільшення суми фінансування інвестиційної програми ТОВ «Сумитеплоенерго» все ж планується розглядати на громадських слуханнях. Нагадаємо, оголошення про це з’явилося на офіційному сайті компанії. Вже 4 серпня тепловики запрошують жителів до обговорення. Пройдуть ці слухання в готелі «Reikartz Суми» о 10:00 за адресою вул. Воскресенська, 1 (конференц зал №2, 4-й поверх). І не врахували, що це робочий понеділок і період активних відпусток городян.

«Це ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ ПОЗИТИВ для всієї нашої команди! Але, що дасть нам, ВЛАСНИКАМ майна ТЕЦ ось ці надруковані багато багато букв? Якими розрахунками підкріплені? Як це вплине В ЦИФРАХ на втрати? На скільки ці вкладення призведуть до ЗМЕНШЕННЯ ТАРИФУ на ТЕПЛО та ГАРЯЧУ ВОДУ для НАСЕЛЕННЯ? Це загадка, тому, це просто букви, а не обґрунтування!», – прокоментував Андрій Фролков.

Поділитися в соціальних мережах