На КП “Електроавтотрансі” не знайшли виділених 52 млн грн

На що витрачені 52 млн грн, виділені минулого року Сумському КП «Електроавтотранс»,  дізнавалися вчора члени депутатської транспортної  комісії та громадської ради з питань транспорту під час відвідування підприємства.

Директор Віталій Однорог (на фото – праворуч) під час екскурсії продемонстрував їм декілька відремонтованих приміщень, підкресливши, що на це не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів. На що ж пішли тоді бюджетні гроші, члени комісії і громадської ради  відповіді так і не отримали, тому вимагають від керівника КП детального звіту.

На думку голови громадської ради з питань транспорту Володимира Ведмєдєва, вчорашня екскурсія – звичайна показуха.  «Співпраці керівництва «Електроавтотрансу немає ні з громадськістю,  ні навіть з депутатським корпусом, – говорить він. –  Підприємство керується одноосібно міським головою, а не депутатами, які не мають жодного впливу на це підприємство.  Кошти виділяються величезні, а використовуються абсолютно неефективно».

Тож, детальні відповіді на свої запитання депутати і активісти тепер сподіваються почути від Віталія Однорога на засіданні транспортної комісії наступного тижня.

Поділитися в соціальних мережах