На Шосткинщині учні оптимізованих шкіл не знають, чим їздити на навчання

Під час останньої сесії Сумської облради заступник голови ради Лілія Ричкіна звернулася з депутатським запитом про необхідність виділення коштів на ремонт автодороги загального користування обласного значення Зноб-Новгородське-Очкине-Кривоносівка-Каліївка на ділянці Глазове-Каліївка.

Вказана ділянка дороги, протяжністю 8 км, перебуває у жахливому стані, рух автомобілів ускладнений, нерідко доводиться їхати просто полем.

Після оптимізації навчальних закладів, яке відбулось у поточному році, учням Глазівської ЗОШ, де наразі навчаються 9 дітей, не можна гарантувати безаварійне перевезення до інших навчальних закладів. До того ж до села Глазове відсутнє постійне міське автобусне сполучення, бо перевізники просто відмовляються їздити зруйнованою дорогою.

Лілія Ричкіна зазначає, що в районному бюджеті кошти на ремонт відсутні, підприємств на території Глазівської та Каліївської сільських рад, які б могли допомогти, немає. Тож депутат звернулася до обласного керівництва з проханням посприяти у виділенні коштів з обласного бюджету на ремонт автодороги. Депутати запит підтримали, передають на сайті облради.

Поділитися в соціальних мережах