На смітник: Чиновниця забракувала святкову ілюмінацію в Сумах

Планово-бюджетна депутатська комісія міськради розглянула звернення КП «Міськсвітло» про виділення в цьому році додаткового фінансування в сумі 500 тис. грн на поточний ремонт святкової ілюмінації в місті, пише shans.com.ua.

– Ту ілюмінацію, яка у нас висить, ще й ремонтувати за півмільйона? Та не смішіть мене! – відразу ж обурилася директор департаменту фінансів міськради Світлана Липова. – Я перед Днем Незалежності їхала з Харкова і бачила ці страшні розтяжки, які у нас висять, зі звичайними фарбованими лампочками. Так такі лампочки вже хіба що тільки десь в селі можна вішати! І якщо третина лампочок там горіла, то це добре. А деякі взагалі просто соплями якимись висіли і жодна з них не працювала. І так – від Харківської та до Іллінської! Як ви їх взагалі могли повісити? Їх давно викинути треба!

З такою «схвальною» характеристикою директор КП «Міськсвітло» Едуард Велитченко сперечатися не став:

– Згоден, їх треба викинути, ремонтувати немає сенсу. Просто вони дуже старі, нічого нового вже давно не купувалося.

– Так тепер нам святкова ілюмінація знадобиться? На новий рік? Значить, ми ще обов’язково повернемося до цього питання в жовтні. Але тільки будемо виділяти не на ремонт існуючої, а на покупку нової, – заначив голова комісії Володимир Шилов. За таку рекомендацію депутати і проголосували.

Поділитися в соціальних мережах