На Сумщині реконструюють старий стадіон

До кінця 2017-го планується ввести в експлуатацію оновлений стадіон «Зірка» у місті Шостка.

Стадіон має великий попит у жителів міста. Він розрахований на 900 глядачів, тут працює 5 спортивних секцій для занять футболом, лижними гонками, волейболом, баскетболом, де займаються різні вікові групи. На стадіоні проводяться міські та обласні змагання.

Реконструкція з моменту введення об’єкта в дію жодного разу не проводилася. Вона почалася в 2016 році за рахунок субвенції з держбюджету. Наразі проведено роботи по частковій реконструкції футбольного поля, волейбольного і баскетбольного майданчика.

За повідомленням інформаційного сайту про державні закупівлі ua-tenders.com, Управління капітального будівництва Шосткинської міськради проводить електронні торги в системі Prozorro. Предметом закупівлі відкритих торгів є реконструкція стадіону «Зірка» в м. Шостці. Планується реконструкція основи з облаштуванням штучного покриття футбольного поля; огорожа стадіону; реконструкція 4-х волейбольних майданчиків з їх огорожею; монтаж покриття баскетбольного майданчика.

Проведення торгів заплановано на сьогодні, 9 жовтня. На проведення робіт направлено 5 849 850 грн. Велика частина коштів виділена з Державного фонду регіонального розвитку. У реалізації проекту бере участь міськрада Шостки.

Поділитися в соціальних мережах