На Сумщині ще одне місто отримає золоті тарифи на воду

З 1 вересня вода в Глухові подорожчає. Згідно з рішенням виконкому для населення, бюджетних організацій та інших споживачів централізоване водопостачання тепер буде коштувати 7,1 грн за 1 кубометр (з ПДВ), а централізоване водовідведення – 15,91 грн. Загалом куб води обійдеться городянам трохи більше 23 грн.

У нові тарифи Глухівське КВУВКГ заклало подорожчання електроенергії, підвищення мінімальної зарплати, збільшення амортизаційних відрахувань. У зв’язку з тим, що два роки ціна на воду не збільшувалася, водоканал перше півріччя закінчив зі збитками в розмірі 1,1 млн грн. Про це повідомляється на сайті міськради.

Але чомусь вже ніхто не говорить про те, що зазнала краху блакитна мрія мера Мішеля Терещенка знизити тариф на воду в Глухові. Нагадаємо, ще в березні 2016 року він феєрично заявляв на центральних телеканалах про те, що вдалося знизити тариф в цілому на 1,25 грн з тодішніх 19,38. Минуло трохи більше року і як резульат – збитки водоканалу в мільйон гривень і чергове підвищення ціни.

Джерело: https://gazeta-nedelya.info/

Поділитися в соціальних мережах