На Сумщині стартував комісійний огляд доріг

Відсьогодні, з 12 квітня, представники Служби автомобільних доріг у Сумській області, облавтодору та Нацполіції приступили до весняного комісійного огляду автомобільних доріг державного значення.

У ході практичного етапу обстеження фахівці перевірятимуть автомобільні дороги та залізничні переїзди області щодо їх придатності до експлуатації після зимового періоду та з метою визначення необхідних обсягів ремонтних робіт при підготовці їх до літнього періоду експлуатації. Підготовчий етап комісійного огляду проведено: складено спільні графіки обстежень, визначено склад комісій, підготовлено виробничі бази та спеціальну дорожню техніку.

Особливу увагу під час обстеження планується приділити облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху. Усі виявлені у ході огляду недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт фіксуватимуться в актах та приписах, які будуть доведені підряднику задля їх ліквідації, запевняє прес-служба САД у Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах