На Сумщині з’явилася комунальна маршрутка

У Кролевці за бюджетний кошт придбали мікроавтобус, який перевозитиме пасажирів у режимі маршрутного таксі, а виручка від квитків за проїзд йтиме в бюджет. За словами міського голови Олександра Бобровицького, він прагне розвитку саме комунального транспорту, зважаючи на ризики співпраці з деякими приватними перевізниками.

«У нашому невеличкому місті є чотири маршрути. Раніше їх обслуговували два приватні перевізники, однак із одним із них ми розірвали договірні відносини – недобросовісний підприємець порушував умови договору. Тепер комунальний транспорт конкуруватиме з приватним, а у виграші будуть наші пасажири», – говорить Олександр Бобровицький.

Наразі мікроавтобус «Рута», придбаний коштом бюджету за понад 800 тисяч гривень, доставлений на паркувальний майданчик КП «Ремдільниця». Триває процес підготовки необхідних документів та оформлення ліцензії. Як очікується, новенька маршрутка на 22 сидячих місця з м’якими сидіннями в просторому салоні курсуватиме містом вже за декілька тижнів. У планах – закласти в загальноміський кошик на наступний рік гроші на придбання ще одного мікроавтобуса, пише zrada.today.

23319256_1923056431354986_8925038220882194143_n

Поділитися в соціальних мережах