НА СУМЩИНІ ЗАБЛОКОВАНИЙ АВТОБУСНИЙ МАРШРУТ

Автобусний маршрут між Шосткинським та С.-Будським районами виявився заблокованим. Із міста Шостки в село Очкине (Середино-Будський район) уже два місяці не ходять автобуси.

Це питання обговорювалося на засіданні сесії Шосткинської районної ради. Проблема виникла через те, що дорожнє покриття між селами Каліївка і Глазове – у жахливому стані: асфальту там уже практично немає, пасажирські автобуси застряють в ямах. Як зазначив голова Шосткинської РДА Віктор Ждаміров, уже є домовленості з райавтодором і сільським головою села Глазового з приводу ремонту траси. Планують знімати залишки асфальту і засипати ями в межах населеного пункту.

Проект по ремонту цієї дороги подали в Службу автомобільних доріг. У планах на наступний рік – цей об’єкт перший у черзі на реалізацію, пише nedelya.info.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах