На Сумщині закривають школи, які опалюються газом

Таке рішення, як повідомляє Конотопська РДА, вчора, 3 березня, прийняла районна комісія з питань ТЕБ і НС.

Члени комісії обговорили питання про обмеження використання природного газу бюджетними установами, організаціями Конотопського району. У районі функціонує 17 НВК, з яких 4 використовують для опалення природний газ.

«У зв’язку з веденням спеціального режиму споживання природного газу призупинити навчальний процес в Тулущанському, Попівському, В. Самбірському та Соснівському навчальних закладах з 3 по 7 березня 2018 року», – таке рішення прийняли за результатами обговорення.

Нагадаємо, через суперечку з «Газпромом» в Україні тимчасово обмежили споживання газу генерувальними компаніями. Дитячим садкам, школам і вищим навчальним закладам в Україні рекомендовано призупинити роботу до 6 березня включно з метою економії споживання газу.

Джерело: konotop.in.ua

Читайте також: У сумських школах подовжили карантин

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах