На сумських зупинках “покладуть” 1,4 млн

У Сумах налічується понад 330 зупинок, де перевізники можуть на законних підставах здійснювати посадку-висадку пасажирів. Сьогодні, 27 березня, мер Олександр Лисенко повідомив, що з міського бюджету влада планує виділити 1 млн 400 тис. грн для їх облаштування. Також незабаром демонтують знаки «Зупинка на вимогу», а на оновлених зупинках встановлять відповідні дорожні знаки.

Питання про зупинки на вимогу пасажирів сумчани задавали меру і під час його щорічного звіту. Відповідаючи на запитання мешканців, Лисенко пообіцяв, що фахівці переглянуть відстань між зупинками, і якщо вона буде вищою за норму, то цілком можливо, що деякі з них відновлять.

Нагадаємо, 20 березня, після проведення транспортного конкурсу, маршрутки стали здійснювати посадку-висадку пасажирів тільки на зупинках громадського транспорту. Нововведення в місті поки не приживається – ні у пасажирів, які навіть встигли створити тематичну електронну петицію, ні у самих водіїв, які нехтують умовами договору, якщо мова йде про можливості заробити.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах