На “Сумигаз” відкрили кримінальні провадження

Мешканцям сумської багатоповерхівки на Горького 28\1 перекрили газову трубу. Причиною цього газовики назвали телефонну скаргу про витік газу. Зробити ж копію документу, де записали підставу для відключення, мешканцям будинку не дали.

«Учора приїхали, поставили нам заглушку, розкрутили, але нам сказали, що вони просто проведуть профілактику, раз вони тут, позмазують і все поставлять. Вийшло, що обманним шляхом нам перекрили газ», – каже мешканка будинку Наталія Сергіївна.

Чому так вчинили у постачальній компанії, тут роблять припущення: бо не хочуть будинковий газовий лічильник. «Они повысили в два раза объём после того, как мы в первый раз отказались от их счётчика. Будь это село в 96 квартир, то есть домов, никому бы и в голову здравая мысль не пришла, что нужен один счётчик на всё село. Здесь почему-то считается, что это норма», – каже мешканка будинку Ніна.

«Полиция приехала, они даже не среагировали, что полиция приехала, и сказали: вот мы вам поставим коробок и включим вам газ», – додає мешканка будинку Ніна Петрівна.

Чому перекрили  і коли відновлять газопостачання у «Сумигазі» не сказали. Послались на відсутність керівництва.

Це третя конфліктна адреса, де за добу через непорозуміння з газовиками людям перекрили газ. Нагадаємо, подібне сталося також на вулиці Холодногірська та Івана Сірка. Дійшло до того, що люди перекрили дорогу на вулиці Героїв Крут. Заблокували рух транспорту на понад 3 години.

Станом на вчора, 19.00, мешканцям багатоповерхівки на вулиці Горького поступово почали включати газ. А от історія з відключенням будинку на Івана Сірка отримала інше продовження. У Фейсбук з’явилось відео – як реакція на допис керівника апарату Сумської облдержадміністрації Дмитра Живицького. А саме він написав: «Перекриття дороги, за інформацією Сумигазу, не пов’язане зі встановленням лічильника. Проводились планові роботи по перевірці газових мереж, які потребували тимчасового припинення газопостачання». У відео мешканці будинку на І. Сірка говорять про те, що Дмитра Живицького ввели в оману, люди просили його розібратися та вплинути на ситуацію.

За інформацією поліції, за фактом дій співробітників «Сумигаз» наразі відкрито не менш як 4 кримінальних провадження.

Поділитися в соціальних мережах