На Театральній площі викорчують дерева

Це один з можливих варіантів розвитку сценарію ремонтних робіт на Театральній площі, де поки що завершився лише перший етап реконструкції.

Підрядники замінили комунікації, постелили нове дорожнє покриття, встановили освітлення і лавки. За словами начальника УКБ Віталія Шилова, із 13,4 млн грн, запланованих на об’єкт, витрачені 6 млн грн, пише gorod.sumy.ua.

Наступний етап – облаштування фонтану. Зараз вирішується питання, як саме будуть проводитися роботи. Є варіант відновлення чаш старого фонтану, що, як запевняють чиновники, дорожче. Або ж на Театральній площі будуть викорчувані дерева, а на їх місці з’явиться новий фонтан шириною в 3 м, який буде бити прямо з-під землі. Чаші ж старого фонтану будуть засипані, і створений ландшафтний парк.

Нагадаємо, що сумська громадськість озвучувала своє бачення реконструкції Театральної площі, яке передбачало створення цілого «Музейного кварталу». «Я чув, що на «Музейний квартал» потрібні близько 50 млн грн, ми ж за 7 млн грн зробимо фонтан. Буде не гірше», – прокоментував начальник УКБ Віталій Шилов.

Нагадаємо, що по реконструкції Театральної площі виникли питання у місцевої прокуратури. Справа вже знаходиться в суді. Начальник УКБ зазначає, що це звичайний робочий процес. Запевняє, що навіть якщо буде доведена незаконність перемоги підрядника «Зеніт-Брук» у тендері, то буде просто проведено ще один тендер.

Поділитися в соціальних мережах