Надзвичайну ситуацію в сумській гімназії усунуть лише навесні

Зсув ґрунту, що призвів до надзвичайної ситуації у гімназії №1 та у дворі будинку по вул. Шевченка, 2, можна буде усунути лише навесні. Дерева, котрі після зсуву стали небезпечними для життя людей, міська влада обіцяє прибрати в найближчі два дні. Такими стали результати роботи комісії, що сьогодні, 7 грудня, обстежила місце пригоди.

Тополі, які опинилися на межі зсуву ґрунту і можуть упасти в будь-який момент, будуть спиляні КП “Зеленбуд”. Наразі міська влада готує необхідні для цього документи. А от поновити підпірну стінку, що тримала земляну насип та паркан, на ній наразі неможливо через погодні умови та відсутність коштів у бюджеті 2017 року.

Нагадаємо, зсув ґрунту стався в ніч з 2 на 3 грудня у дворі по вул. Шевченка, 2. Він зруйнував підпірну стінку між дитячим майданчиком та спортивним майданчиком гімназії. У результаті перебування на спортивному та дитячому майданчику стало небезпечним. Спортивний майданчик гімназії нещодавно відремонтували за кошти бюджету за 1,5 млн грн. Саме невдалий ремонт міг стати причиною зсуву.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах