ПАТ «Сумигаз» проводить перерахунки обсягів споживання газу

Останнім часом облдержадміністрація отримувала багато звернень від споживачів щодо законності встановлення для мешканців житлових будинків граничних обсягів споживання газу. Тому в ОДА запросили представників ПАТ «Сумигаз» і громадськості, щоб прояснити питання щодо порядку перерахування обсягів газу

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький наголосив на необхідності офіційного інформування людей щодо перерахунку норм споживання газу у сторону зменшення відповідно до рекомендацій НКРЕКП. У свою чергу, голова правління ПАТ «Сумигаз» Костянтин Тацький зазначив: «Наразі квитанції за червень розраховані вже без граничних норм і у цьому місяці будуть зроблені перерахунки. Найближчим часом жодного будинку у місті не буде з граничними нормами споживання газу».

Представництво ПАТ «Сумигаз» має прозвітувати у понеділок під час апаратної наради при голові облдержадміністрації про хід роз’яснення населенню порядку перерахунку спожитого газу.

Нагадаємо, що перерахунки мають бути проведені відповідно до вимог чинного законодавства та роз’яснення у листі НКРЕКП від 21 червня на запит громадських активістів Сумщини.

Поділитися в соціальних мережах