Під Харківським мостом – гори сміття (фото)

Сумчани полюбляють купатися на березі Псла, біля Харківського мосту. Проте існує одна проблема – смітник, який ніхто не прибирає. Жителі міста скаржаться на відсутність сміттєвих баків і туалетів. Адже там купаються не лише дорослі, а й дітлахи.

«Пляжу як такого тут немає, просто диким способом відпочивають сумчани. Відсутні  смітники, а те, що люди приносять із собою, нема куди викинути, відповідно, сміття розкидане повсюди. Під деревом, наприклад, була гора до вчорашнього дня, але люди, які тут постійно проживають, не витримали й самі все прибрали. А смітник під мостом лежить усе літо. У туалет не те що страшно зайти, а й глянути на нього», – зазначає Ніна Миколаївна, сумчанка.

Раніше біля мосту працювало кафе, і його прибиральниця замітала східці, прибирала територію від сміття, стояли баки для відходів. Після закриття закладу їх демонтували, і ніхто не прибирає.

Люди постійно звертаються  до владних структур з цією проблемою, але ніхто не хоче відповідати за благоустрій прибережної території. «Ковпаківський район каже, що це територія Зарічного, Зарічний відповідає, що Ковпаківського», — говорить Ніна Михайлівна.

Джерело: sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах