Півтисячі жителів Сумщини отримають якісні зміни

У селі Нові Вирки Білопільського району триває реконструкція водомереж.

Як ми повідомляли раніше, питання забезпечення людей якісною водою в облраді підняв депутат «Відродження» В’ячеслав Бершов. На ці потреби народний обранець спрямував 250 тисяч грн, виділених для здійснення його депутатських повноважень (150 тисяч минулого року + 100 тисяч цього року).

Нагадаємо, у Нових Вирках існуючий водогін протяжністю 6,5 км був побудований ще у 1982 році. Металеві та чавунні труби за цей період жодного разу не бачили капремонту, тому прийшли у повну непридатність і постійно рвуться. Вода, яку сьогодні споживають селяни, не відповідає санітарно-епідеміологічним нормам. Крім того, під час прокладання мережі не було враховано розширення меж села внаслідок його розбудови: це також створило суттєві перешкоди в наданні якісних компослуг усім мешканцям населеного пункту.

Комунальне підприємство, яке обслуговувало водогін, не мало достатньої матеріально-технічної та фінансової бази для вирішення питання своїми силами. Наразі ж, після депутатського звернення В’ячеслава Бершова, водомережа — на стадії реконструкції, тож невдовзі майже півтисячі селян отримають якісну питну воду.

Фотозвіт з місця ремонту водогону буде оприлюднений по факту виконання робіт.

Поділитися в соціальних мережах