Посадовиця “здала” сумські ЖЕКи

Сумські ЖЕКи затягують підготовку до опалювального сезону. Своїх колег «здала» заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня. Про підготовку «Сумитеплоенерго» і житлових будинків до опалювального сезону йшлося сьогодні, 31 липня, на апаратній нараді в мерії.

– Станом на сьогодні, з підготовки до опалювального сезону по Сумській ТЕЦ виконані поточні ремонти парових котлів № 2 і 3, водогрійних котлів № 1, 2 і 3, турбогенератора № 1 і 3, допоміжного обладнання, – поділилася Покутня. – Виконуються роботи з ремонту котла № 1, це відновлення проектної схеми котла на вугіллі. Це дасть нам можливість не залежати від поставок газу. По теплових мережах триває виконання гідравлічних випробувань, ліквідуються пориви на теплових мережах. На сьогодні поточним ремонтом замінено 1051 погонний метр теплових мереж. З капітального ремонту замінено аварійну ділянку теплової мережі по Харківській у районі ринку СКД, на цьому тижні ми завершимо земляні роботи. Приступаємо до заміни ділянки на Супруна, Холодногірській і Ковпака. По внутрішньобудинкових мережах графіки зриваються. Станом на 28 липня, відповідно до узгоджених із «Сумитеплоенерго» графіків, повинні бути проведені гідравлічні випробування на внутрішньобудинкових мережах у 450 будинках. Виконано всього в 153. Повинні бути підписані акти готовності по 326 будинках, не підписаний – жоден.

– У чому проблема, Григорій Іванович? – підняв мер Сум Олександр Лисенко директора департаменту інфраструктури пана Яременка. – Ви слухали інформацію? Чого ви сидите?

– Я слухав, але тут присутні директора ЖЕКів, які … – перевів стрілки той.

– Добре-добре. Тоді, Надія Григорівна, підготуйте на наступну апаратну нараду цифри по ЖЕКах. Будемо вимагати від директорів.

Поділитися в соціальних мережах