Повірка лічильників холодної води у Сумах тепер платна

Сумчанка Ірина, яка мешкає в будинку №5 на вул. Береста розповіла, що їй ще в IV кварталі минулого року повинні були повірити лічильник холодної води безкоштовно – за рахунок водоканалу. Але на початку 2018-го стало відомо, що повірка лічильників тепер буде проводитися за рахунок абонента. Жінка, як і всі сумчани, не може зрозуміти, платити їй за повірку в 2018 році чи ні.

– Оскільки за графіком у мене повинна була бути повірка лічильника в IV кварталі минулого року, у вересні я зателефонувала на КП «Міськводоканал» та мене поставили в чергу, – розповідає Ірина. – Сказали, що не раніше грудня, але до кінця року точно повірять, чекайте дзвінка. І ось пройшов Новий рік, пролетів січень, а дзвінка з КП все немає. Подзвонила сама. Співробітник підприємства пояснила, що черга велика і рухається повільно. Але тепер готуйте 120 грн за повірку. Як так? Я ж не винна, що вони не встигли повірити в минулому році! Підкажіть, чи повинні платити за повірку лічильника ті, кому не встигли це зробити в 2017-му?

У прес-службі КП «Міськводоканал» пояснили, що, згідно з постановою НКРЕКУ від 2 листопада 2017 року №1343, із тарифів на центральне водопостачання і водовідведення вилучили рядок про повірку лічильників. Але це поширюється тільки на тих абонентів, у кого термін повірки лічильників – після 1 січня 2018 року. Тому ті, кому водоканал повинен був повірити лічильник у минулому році, але не встиг, у 2018 році платити за повірку не будуть. Усі роботи виконають за рахунок підприємства.

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах