Прокуратура області: Обшук у ТОВ «А-Муссон» був законним

Як вже повідомлялося раніше, у рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України з метою виявлення та вилучення документації, яка має значення для встановлення істини, 7 жовтня 2016 року прокуратурою та поліцією проведено санкціонований обшук у ТОВ «А-Муссон».

Під час обшуку виявлено та вилучено речі й документацію, на які судом було надано дозвіл, та системні блоки й документи, які не зазначалися в постанові. У зв’язку з чим слідчий за погодженням з прокурором звернувся до суду з клопотанням визнати вилучені без санкції суду предмети речовими доказами та накласти на них арешт, оскільки вони підтверджують необґрунтованість підняття тарифу на збирання та вивезення твердих побутових відходів.

Суд не погодився з доводами слідчого та прокурора й відмовив у задоволенні клопотання про арешт вилученого майна. Тобто, суд зобов’язав повернути лише ті речі, які були вилучені додатково, без постанови суду, що й було невідкладно виконано. Тому інформація, поширена деякими ЗМІ, про те, що суд визнав обшук у ТОВ «А-Муссон» незаконним, а внесені в ЄРДР відомості не містять ознаки кримінального правопорушення – не відповідає дійсності.

Разом з тим учора, 24 жовтня, рішенням прокурора Сумської області Віталія Матвійчука у зв’язку з неефективним попереднім розслідуванням подальше досудове розслідування доручено СУ ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури Сумщини. Досудове розслідування триває.

Поділитися в соціальних мережах