Прокуратура займається зупинкою СКД

У минулому році прокуратура подала до госпсуду Сумської області позов у інтересах Сумської міськради до одного із сумських товариств з обмеженою відповідальністю та реєстраційній службі Сумського міськуправління юстиції, щоб визнати незаконною самовільну споруду, знести її і скасувати свідоцтво про право власності.

Суд першої інстанції, погодившись із доводами прокуратури, зобов’язав ТОВ знести за власний рахунок побудовану на вул. Харківській капітальну споруду площею 256,9 кв. м. Однак Харківський апеляційний госпсуд скасував рішення сумського суду. Не погодившись із цим, прокуратура подала касаційну скаргу. І 31 травня Вищий госпсуд України визнав доводи прокуратури обгрунтованими, скасував рішення апеляції і повернув справу на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

Нагадаємо, що підставою для пред’явлення позову послужив висновок судово-будівельної експертизи, згідно з яким споруда знаходиться в межах червоних ліній вулиць і доріг, причому була розташована за межами переданого в користування ТОВ земельної ділянки і не відповідає держбуднормам…

Поділитися в соціальних мережах