Реконструйоване рік тому футбольне поле почало розсипатися

На сайті онлайн-петицій зареєстрована петиція «Реконструкція міні-футбольного поля по вул. Люблінська на території стадіону “Єдність”».

«В першу чергу, хочу поставити акцент на стан міні-футбольного поля зі штучним покриттям, після проведення чемпіонатів і футбольних матчів в літній період. На даний момент, поле знаходиться, м’яко кажучи, в поганому стані. Молодь, яка проживає по вулиці Люблінська, в районі якої знаходитися міні-поле, всіляко намагається підтримувати його функціональний стан. Але, як ви самі розумієте, цього недостатньо, так як після декількох матчів, міні-футбольне поле просто розсипаеться. У відповідності з цим, проведення будь-яких чемпіонатів або футбольних матчів стає неможливим. Велике прохання до органів сумської влади, які за це відповідають, звернути увагу на цю проблему і в найкоротші терміни зайнятися цим питанням, а також створити комфортні, і найголовніше безпечні умови для молоді , яка займається футболом. Реконструйоване міні-футбольне поле стане справжнім осередком здорового способу життя для жителів усього мікрорайону, які не байдужі до гри в футбол та занять спортом в цілому», – пише автор петиції Зеленський Максим Олександрович.

Дата початку збору підписів: 30 жовтня 2018 р. До кінця збору підписів залишилось: 44 дні. Станом на 31 жовтня петицію підписали 3 особи з 250 необхідних.

Нагадаємо, стадіон завершили реконструювати буквально в минулому році.

Поділитися в соціальних мережах