Ремонт сумської школи обійдеться в 40 мільйонів

У Сумах планують взятися за ремонт центрального корпусу 4-ї школи, який є пам’яткою архітектури місцевого значення. Про це очільник Сум Олександр Лисенко запевнив під час урочистостей з нагоди святкування 100-річчя школи, пише sts.sumy.ua.

За словами мера, досягнуто порозуміння з депутатами Верховної Ради про фінансування робіт коштом міського та державного бюджетів. У будівлі провели обстеження покрівлі та фундаменту. Ремонтні роботи планують почати вже наступного року. «Зрозуміло, що це справа не одного року. За нашими підрахунками необхідно 30-40 мільйонів гривень, тож розраховуємо і на допомогу меценатів», — додав Лисенко.

Довідково: Будівля 4-ї школи була споруджена 1882 року на особисті кошти Івана Харитоненка. Там розміщувалося Сумське реальне училище, яке готувало молодь до вступу в технічні виші. У 1918 році в цій будівлі була заснована 4-та школа. 27 травня 2015 року 4-й школі було присвоєно ім’я Героя України Олександра Аніщенка, який свого часу навчався у закладі та працював у ньому вчителем.

Поділитися в соціальних мережах