РОБОТА СУМСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ-НАДАВАЧІВ КОМПОСЛУГ МОЖЕ БУТИ ПАРАЛІЗОВАНА

На сесії Сумської міськради депутати прийняли звернення до прем’єр-міністра України з питання великої заборгованості, яка утворилася у держбюджеті перед сумськими підприємствами-постачальниками компослуг за надані населенню субсидії і пільги.

Борг почав утворюватися з березня поточного року і на 1 червня склав 204,6 млн грн, з них перед КВПУ – 29,6 млн грн; ТОВ «Сумитеплоенерго» – 39,2 млн грн; КП «Міськводоканал» – 0,4 млн грн; ПАТ «Сумигаз» – 133,7 млн грн; перед ЖЕКами та підприємствами з вивозу сміття – 1,7 млн грн.

Виходить, що вже четвертий місяць підприємства надають населенню пільги і субсидії фактично за свій рахунок, що не дає їм можливості своєчасно розраховуватися за енергоносії, нормально проводити підготовку до наступного опалювального сезону і призводить до виникнення заборгованості із зарплати. Тому депутати вимагають главу уряду особисто втрутитися в цю ситуацію і сприяти погашенню заборгованості. В іншому випадку робота сумських підприємств-постачальників компослуг може бути паралізована.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах