СБУ попереджало Лисенка про зрив опалювального сезону ще влітку (фото)

Виявляється, Сумський міський голова Олександр Лисенко знав про зрив опалювального сезону ще кілька місяців тому.

Сьогодні на сесії Сумської міськради мер Олександр Лисенко і його профільний заступник з питань житлово-комунального господарства Олександр Журба повідомили про те, що для них став сюрпризом той факт, що ПАТ Сумське НВО має заборгованість по газу і перед приватним трейдером, і перед НАК «НАФТОГАЗ». Але у розпорядженні журналістів опинились документи, що спростовують ці заяви міських чиновників.

Виявляється, що Управління СБУ в Сумській області ще 13 серпня офіційно звернулося з листом до Сумського міського голови Олександра Лисенка, в якому повідомило про потенційну загрозу дестабілізації роботи стратегічно важливого підприємства – Котельні північного промвузла (КППВ). Лист підписаний начальником Управління СБУ Сумщини

Більше того, 24 вересня Департамент житлово-комунального господарства Сумської облдержадміністрації попереджав міського голову про те, що ПАТ Сумське НВО має заборгованість за газ.

Окрім цього, 9 жовтня сумських посадовців про загрозу зриву опалювального сезону попереджало і  ПАТ «Сумигаз». У листі сумських газовиків повідомляється, що без ресурсів підтвердженого обсягу природного газу залишаються близько 40 підприємств комунальної теплоенергетики, а серед них і Дирекція котельні північного промвузла (ПАТ Сумське НВО).

Джерело: sumy.today

Поділитися в соціальних мережах