Шкільний дах обійшовся бюджету Сум у 330 тисяч

Ремонт даху сумської школи №4 може обійтися бюджету міста більш ніж у 330 тисяч гривень. На сьогоднішній день покрівлю відремонтували лише наполовину.

За словами директора школи Тетяни Волкової, перші 150 тис. грн з бюджету навчальний заклад отримав у минулому році. Цих грошей, зазначає директор, вистачило тільки на капітальний ремонт лише частини даху, що не ремонтувалася понад чверть століття. Обсяг робіт збільшив і ураган, що пронісся над Сумами 14 червня. У результаті сильного пориву вітру була вирвана з конструкції будівлі витяжка. Згідно проектно-кошторисної документації, для завершення капітального ремонту покрівлі в повному обсязі необхідні додаткові кошти, а саме 186,2 тис. грн.

Питання вже погодили в міському управлінні освіти, знайшло воно підтримку і у членів постійної діючої депкомісії з питань охорони здоров’я, соцзахисту та освіти при Сумській міськраді. Тепер, згідно з процедурою, пакет документів розглянуть на планово-бюджетній комісії, а після винесуть на розгляд сесії.

Довідково: Будівля школи №4 зведена у 1882 році на гроші сумського мецената І. Харитоненка. Історія власне самої школи почалася з 1918 року. На сьогоднішній день навчальний процес для 432 школярів забезпечує персонал із 85 чоловік.

Джерело: sts.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах