Шляхопровід на трасі Суми-Харків відкрили для проїзду

Губарівський шляхопровід на трасі Суми-Харків уже відкритий для руху транспорту. Відповідне відео виклали водії в Ютубі. Однак офіційного відкриття шляхопроводу ще не було. Раніше через об’їзд закритої ділянки дороги доводилося долати відстань на 5 км довшу.

Нагадаємо, у 2017 році Харківська облдержадміністрація ініціювала капітальну реконструкцію Губарівського шляхопроводу, який був закритий 10 років тому. «У 2017 році в дорожньому господарстві Харківської області було проведено безпрецедентну кількість ремонтних робіт. Велику увагу ми приділили мостам. У вересні за участю Президента був відкритий міст в Ізюмі, у найближчі дні завершаться роботи на шляхопроводі в Губарівці. У 2018 року будемо продовжувати цю роботу», – повідомила керівник ХОДА Юлія Світлична.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах