Служба автодоріг у Сумській області потрапила до Всеукраїнської книги скарг

Всеукраїнська книга скарг «КАРАТЄЛЬ» (проект громадської організації «Фундація.101») опублікувала рейтинг органів влади та приватних структур за червень 2017 року. До нього потрапила і Служба автомобільних  доріг у Сумській області.

Нагадаємо, перелік організацій формується за оцінками користувачів мобільного додатку «КАРАТЄЛЬ», які створили в системі заявку і вже отримали (або не отримали) відповідь на своє звернення.

У червні лайк чи дізлайк отримали 75 держструктур, що більше ніж удвічі перевищує кількість організацій, згаданих у першому рейтингу. У червні  позитивні «бали» здобули:

Запорізька, Київська, Черкаська облдержадміністрації;

міські ради Рівного, Житомира, Тернополя, Ізюму, Канева, Кропивницького, Первомайська, Ковеля, Сєвєродонецьку, Новомосковська, Івано-Франківська, Луцьку, Коломиї, Умані, Білої Церкви;

районні адміністрації у Києві, Харкові, Запоріжжі, Львові, Гайсині, Кам’янську, Миколаєві;

департаменти міськрад у Дніпрі, Кривому Розі, Чернігові, Івано-Франківську, Харкові, Одесі, Полтаві;

патрульна поліція в Черкасах, Харкові, Львові, Ужгороді, Мукачеві, Одесі, Києві, Вінниці, Полтаві, Дніпрі та Нацполіція в Хмельницькій та Миколаївській областях.

комунальні підприємства Києва та Житомира.

У Сумах і Сумській області, схоже, або про «карателів» не знають, або все усіх влаштовує, оскільки надійшло тільки одне звернення до Служби автомобільних доріг у Сумській області, яка потрапила до списку тих, хто «позитивно відповіли, тобто прибрали порушення».

З повним рейтингом та інфографіками можна ознаймитися тут: https://www.foundation101.org/news/20170705.

Поділитися в соціальних мережах