Співвласником фірми, яка перевіряла злощасний ліфт, є депутат від “Батьківщини”

Співвласником фірми ТОВ «Експерт-ліфт», що видала позитивний висновок ліфту-вбивці, є депутат Сумської міської ради від «Батьківщини» Євгеній Скоробагатьський.

Він же керує комунальним підприємством «Сумитеплоенергоцентраль», яке є балансоутримувачем злощасного ліфту.

Саме фірма Євгенія Скоробагатьського видала позитивний висновок ліфту після капітального ремонту, який за документами був проведений півтора роки тому. Тоді за капремонт двох ліфтів та ОДС у будинку по вул. Супруна, 32/1 з бюджету міста заплатили 245 тис. грн ТОВ «Міськсумиліфт». Його директору і електромеханіку прокуратура висунула підозру у зв’язку з загибеллю дитини 2 січня. Їм інкримінують ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель дитини) КК України, а також ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Дві ночі вони відсиділи в ізоляторі тимчасового тримання поліції. Учора суд відпустив їх під домашній арешт у нічний час. До експертної установи депутата прокуратура поки претензій немає.

Що стосується директора департаменту інфраструктури Григорія Яременка, який підписував акти виконаних робіт по капермонту, його мали відсторонити від обов’язків з 4 січня, про що повідомляв заммера Олександр Журба. Але днем раніше він пішов на лікаряний.

За інформацією в.о. директора департаменту інфраструктури Віктора Павленка, у комунальній власності знаходяться 757 ліфтів у сумських багатоповерхівках. Наразі, за словами мера Сум Олександра Лисенко, відремонтовано близько 500.

sumy.today

Читайте також: Влада Сум у загибелі малюка в ліфті звинуватила його батьків

Поділитися в соціальних мережах