Стало відомо, куди йдуть депутатські кошти

Депутат Охтирської міської ради від партії «Відродження» Анжела Волкова в інтерв’ю місцевому виданню прозвітувала про використання коштів, виділених на реалізацію її депутатських повноважень. Наводимо зміст розмови:

— Анжело Олександрівно, скільком громадянам ви змогли допомогти минулого року в рамках коштів, виділених на виконання депутатських повновжень?

— Серед найбільш масштабних звернень — звернення мешканців багатоквартирного будинку по вул. Парковій, 1. Свої депутатські кошти я віддала їм на ремонт тепломережі (7 475,67 грн) і каналізаційної системи (25 346 грн).

Так вийшло, що на виборчому окрузі №2 (вул. Паркова, Незалежності, 2-18, 20, 28-30, Армійська, 2-5А, пров. Друкарський) перемогло відразу два депутати — Андрій Зінченко («Опозиційний блок») і я. Так як ми на одному окрузі опинилися вдвох, інший округ виявився «нічийним». Це несправедливо. На прохання людей ми з Андрієм Леонідовичем вирішили вдвох узяти цей округ: вулиці Горбушка, Дикалова, Зарічна, Перемоги, 80-84, 86-86А, 88, 90, 92А, 94-195А, Танкістів-Кантемирівців, Шевченка, 48-116А, Академіка Шмідта, провулки Глібова, Добролюбова, Достоєвського, Кириківський, Петра Калнишевського, Нахімова, Потьомкіна, Праці, Робітничий, Станційний, Східний, Трохименка, Шевченка, Шишкіна, Чумацький. Тільки таким чином можна було залучити кошти для потреб цього округу. Половина грошей, які я мала право розподіляти (а саме 33 500 грн), пішли на водогін по пров. Шевченка і Достоєвського — там проклали 300 м мережі. З цією проблемою люди зверталися до мерії не перший рік. У них ніколи не було води. Тепер є.

— Скільки грошей ви використали всього (на своїй дільниці та за її межами)?

— 66321,67 грн. Усе до копійки я використала в межах своїх округів. Невикористаною лишилася сума 678 грн 33 коп.

— Чому ви обрали саме вказані проекти?

— Ми провели зібрання мешканців найбільшого будинку округу. Були озвучені головні проблеми: тепло, гаряча вода і каналізація. Підвальні приміщення «пливли». Просили дитячий майданчик і багато іншого, але з виділених депутатських коштів на округ №2 я могла направити трохи більше 30 тисяч. Довелося визначатися з пріоритетами.

— Чи маєте вже плани, куди спрямувати депутатські кошти у 2018 році?

— Планів у мене дуже багато — скільки і потреб у людей. Усе визначать збори мешканців. Я постійно тримаю руку на пульсі: у кожному під’їзді в мене є відповідальна особа, є старші по будинках.

Наразі найбільші проблеми багатоповерхівок — це дахи, які протікають. У поточному році, думаю, будемо допомагати по вул. Парковій, 3 («малосімейка») і Незалежності, 20. Там є недоліки і в сантехниці, але дахи зараз важливіші.

Ми спілкувалися з директором ПП «Базис» Оленою Калєніченко, обговорювали неякісне утеплення тепломереж: до будинків доходить охолоджений теплоносій — це також треба вирішувати.

На жаль, у межах існуючого бюджету виділити депутатам більше коштів неможливо. А на нагальні проблеми їх не вистачає. У мене дуже багато на дільниці інвалідів, онкохворих, яким хотілося б теж допомогти. І дитячий майданчик потрібний, і спортивний, і лавки, і огородження, і стоянка для автомобілів… Бажання допомогти велике, от тільки на все відразу не вистачає.

А про те, наскільки ефективно використовуються депутатські кошти, — краще спитайте у мешканців Паркової, 3, які тепер позбулися каналізаційної проблеми. І тепло у них зараз у будинку, і вода гаряча є…

Джерело: okhtyrka.net

Поділитися в соціальних мережах