Студентам спростили купівлю проїзних

На чергову сесію Cумської міськради виноситься проект рішення, яким планується внести зміни в процедуру реалізації пільгових проїзних квитків для студентів.

Зокрема, цю процедуру хочуть спростити. Раніше проїзні реалізовувалися виключно за списками вузів: вузи збирали заяви від студентів, які бажають придбати проїзні, складали списки, де кожна заявка підтверджувалася особистим підписом студента і номером його студентського квитка. Потім ці списки передавалися на КП «Електроавтотранс», воно виготовляло вказану кількість квитків і віддавало назад вузам, де студенти, які замовили їх, могли їх придбати в деканатах. По-перше, вся ця процедура займала досить багато часу, і на початку навчального року студенти їздили по повній вартості. По-друге, якщо хтось із студентів з якоїсь причини не встиг замовити проїзний відразу (або спочатку не захотів, а потім передумав), отримати його потім у нього вже можливості не було.

Тепер же КП «Електроавтотранс» планує виготовляти проїзні в міру необхідності і продавати прямо в тролейбусах (їх можна буде купити у кондуктора чи водія), у касі підприємства і в кіосках, які зараз встановлюються на зупинці громадського транспорту біля «Макдональдса». Користуватися проїзними зможуть студенти денної форми навчання сумських вузів I-IV рівнів акредитації та учні ПТУ. Вартість місячного студентського проїзного складає 50% повної вартості проїзду в тролейбусі з розрахунку 52 поїздки на місяць (по дві поїздки на день, крім неділі та днів офіційних державних свят). 50% вартості студентських проїзних місто буде компенсувати «Електроавтотрансу» з бюджету.

Проїзні діятимуть з 1 вересня по 30 червня при пред’явленні документа, що підтверджує право на пільгу, тобто студентського або учнівського квитка. А отримувати компенсацію з міськбюджету КП буде виходячи з кількості проданих проїзних.

На думку керівництва підприємства, спрощення процедури купівлі проїзних має суттєво збільшити попит на них.

Поділитися в соціальних мережах