Суд зняв заборону на проведення конкурсу на управителів сумських будинків

Так вирішив Харківський апеляційний суд. Своїм рішенням від 12 червня він зняв заборону проводити конкурс на управителів будинків, які не обрали такого собі самостійно.

Позивався до суду директор сумського ЖЕКу «Сумитехнобудсервіс» Сергій Хрупа. У першій інстанції підприємство зазначало, що на конкурс мають піти ті будинки, мешканці яких попросять про це Сумську міську раду. А не всіх, які не визначились, як передбачено рішенням виконкому про організацію відбору. 19 квітня цього року Зарічний районний суд міста Суми виніс Ухвалу – про забезпечення позову, через яку підготовку до конкурсу призупинили. Сьогодні Сергій Хрупа відмовився нам надати свій коментар щодо рішення апеляційної інстанції, послався на те, що не знав про це рішення.

Нагадаємо, у Сумах залишається більше 1200 будинків, які не визначились з управителями. Це близько 70% житлового фонду Сум. У зв’язку зі змінами до житлового законодавства, які проголосовані у Верховній Раді минулого тижня, останній термін, коли має відбутися конкурс, – не пізніше 1 травня 2019 року.

Поділитися в соціальних мережах