Сумчан налякали нові платіжки за газ

Днями городяни отримали рахунки за газ і звернули увагу на те, що після вже знайомого рядка «Сума до оплати» з’явився ще один – «Обов’язковий платіж по субсидії». У деяких він виявився «більше», ніж було сплачено, тому городяни захвилювалися: «А чи не призведе це до того, що виникне заборгованість, і субсидію призупинять?»

«Цей рядок був і в попередніх квитанціях, але перебував перед фактичними показаннями лічильника і не так кидався у очі. А зараз на неї зреагували. Головне, щоб споживач заплатив суму, зазначену «до оплати». У ній враховано фактичне споживання і розмір субсидії», – повідомили в компанії« Сумигаз Збут».

Нагадаємо, за даними Департаменту соцзахисту населення, у листопаді призупинено отримання субсидій 485 сім’ям, у тому числі 445 – через борги за газ. З початком опалювального періоду значно погіршився рівень розрахунків за спожитий природний газ серед клієнтів ТОВ «Сумигаз Збут». За даними компанії, заборгованість споживачів, які ще не оформили субсидії, досягла майже 50 млн грн. Тому тільки в листопаді припинено газопостачання 30 боржникам.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах