Сумчанам п’ятий місяць приходять рахунки за несправний ліфт

Сумчанин Дмитро Майданюк говорить, що мешканців дому №44 на Героїв Крут не радує впорядкування прибудинкової території, бо вони мають серйознішу проблему, аніж доглянуте подвір’я, – непрацюючий ліфт. Ще з січня його зупинили на капітальний ремонт, і відтоді люди змушені пересуватися до 9-го поверху і назад пішки. Зрозуміло, що кількамісячне, але марне, очікування виводить пожильців із рівноваги, тим паче, що вони отримують рахунки, начебто підйомник справний.

“Да нафига мне ваше благоустройство двора, если я туда лишний раз спуститься не могу?
Лифт в подъезде №3 вышеуказанного дома на капремонте с 16-го января этого года. Правда его включали недельки на 3 в начале капремонта. Кое-какой ремонт делали, но за последний месяц ничего не делается, кроме того, что покрасили внешние двери красной краской (с учетом того, как она быстро высохла, то это ПФ-115). И он тупо не работает!
Валентин Костюк (директор ПРБП “Рембуд”), Александр Журба (руководитель Департамента инфроструктуры СМР), может же уже хватит издеваться над людьми? За что я плачу эти месяцы за лифт, который стоит?
Я надеюсь, ПРБП “Рембуд” сделает в следующем месяце перерасчет в квитанциях за простой лифта. Из-за этого я за прошлый месяц не заплатил, как обещал ранее в постах на эту тему! И в следующем не заплачу, если не будет перерасчета!”, – пише обурений містянин у Фейсбуці.

Крім того він зауважив, що директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко відзвітував, що цей ліфт уже працює.

18268442_767627586751303_5262659497126747036_n

Поділитися в соціальних мережах