Сумчанам повернуть скасовані зупинки

За словами начальника відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергія Яковенка, сумчанам планують повернути деякі зупинки, які, після вступу в силу нового рішення виконкому про перевезення в місті Суми, були скасовані, пише 0542.ua.

Йдеться про повернення 19 зупинок за 9 напрямами. У розділі «Напрямок Баранівка» планують створити зупинку на вул. Одеській, а також біля дитячого садка №27. У напрямку Хіммістечка з’явиться зупинка вул. Джерельна (Джерельна) і вул. Миру. На Роменській з’явиться зупинка біля вулиці Перемоги. У напрямку Тополянський маршрутки будуть додатково зупинятися біля вул. Мусоргського, а також біля «КХП». На вул. Герасима Кондратьєва з’явиться зупинка біля вул. Генерала Морозова. Ще одна зупинка додасться на вул. Прокоф’єва.

Розділ «Курський напрямок» доповнять зупинками «Вишневий сад» і «Північний промвузол». У напрямку «Проспект Курський – вул. Білопільський шосе» додадуть зупинку «Госпіталь» та «Діагностичний центр». Також з’явиться зупинка «вул. Привокзальна».

Відповідний проект уже з’явився на сайті Сумської міськради. Тепер за нього повинні проголосувати члени виконкому. Надалі буде дано доручення департаменту інфраструктури виготовити проект розміщення і облаштування зупинок громадського транспорту на вулично-шляховій мережі м. Суми відповідно до зазначених змін.

Поділитися в соціальних мережах