Сумчанам пропонують відмовитися від централізованого опалення

Тисячі сумчан давно переконалися в тому, що індивідуальне опалення значно зручніше і дешевше, ніж сумнівний сервіс від «централізованих» тепловиків.

Активісти пропонують взяти участь у голосуванні за доступне індивідуальне опалення для кожного жителя. Таке звернення було зареєстровано на сайті петицій до президента. Автор документа – Олександр Платоненко – пропонує внести зміни в порядок відключення житлових будинків від централізованого теплопостачання: «Українці давно вимагають дозволити установку систем індивідуального опалення в окремих квартирах. Передбачити можливість власникам окремих квартир звертатися до відповідних органів з проханням про влаштування індивідуального опалення».

У зверненні пропонується внести зміну в обов’язкову вимогу про згоду всіх мешканців будинку і зобов’язати комісію, яка приймає рішення про відключення квартири від системи централізованого теплопостачання, розглядати всі заяви. Автор вважає, що спрощення правил відмови від централізованих поставок тепла дозволить знизити навантаження на енергетичну систему України, а споживачам – економити на оплаті ЖКП.

Проголосувати за петицію можна ще протягом 80 днів на сайті – https://petition.president.gov.ua/petition/39920. Нагадаємо, що для того, щоб звернення було розглянуто, його повинні підтримати не менше 25000 чоловік.

Поділитися в соціальних мережах