Сумчанам радять перевірити рахунки від “Сумитеплоенерго”

Сумчанин Юрій Великодній у Фейсбуці звернувся із закликом до містян, які мешкають у багатоквартирних будинках, перевірити рахунки, отримані за спожите тепло за грудень.

За словами Юрія Великоднього, ТОВ «Сумитеплоенерго» зробило святковий «подарунок» для сумчан. Рахунки можуть бути виставлені не згідно показників домових лічильників, а з придуманим «Сумитеплоенерго» додатком.

«У мене наприклад в рахунку «знайшлося лишніх» +35 гкк, в переводі на гроші 41300 грн з будинку. Скільки нарахував гкк лічильник – ви можете взнати у вашого відповідального за лічильник, а скільки виставило «Сумитеплоенерго» на ваш будинок – в своїх рахунках за тепло і гарячу воду. Порівняйте», – написав активіст.

Джерело: sumynews.com

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах