Сумчанка вимагає новий автобусний маршрут

Автор електронної петиції Ольга Тетьякова пропонує використати нові комунальні автобуси великої місткості для якнайшвидшого відкриття нового маршруту 19А «вул. Роменська – вул. Ковпака».

“Вимагаю негайно підготувати проект рішення виконкому про відкриття нового автобусного маршруту вул. Роменська – вул. Ковпака», по якому автобуси великої місткості курсуватимуть наступним чином:

-вул. Роменська
-вул. Черновола В’ячеслава
-вул. Ільїнська
-вул. Ярослава Мудрого
-ТРЦ «Євробазар»
-вул. Горького
-вул. Металургів
-вул. Ремесляна
-пр-т Курський
-вул. Ковпака

Використання зупинки «ТРЦ Євробазар» дозволить уникнути формальних складнощів при відкритті нового маршруту, а також дана зупинка є соціально важливою, так як вона покращить доступність та зручність громадського транспорту. Використання цього маршруту має забезпечити інтервал руху до 25 хв., що в майбутньому потребуватиме зменшення за рахунок збільшення кількості транспорту, проте вже зараз такий інтервал є кращим ніж інтервали більшості сумських комунальних маршрутів автобусів. У час пік залишається багато людей, які змушені запізнюватися на роботу.

Впевнена, що автобус зміг би значно зменшити наплив пасажирів маршруту і допоміг би сумчанам вчасно добиратися до роботи, ринку, навчальні та лікувальні заклади. На відміну від дев’ятнадцятого маршруту, у маршруті «19А» кінцева зупинка змінена, також рекомендую даним великим автобусам повертатися на новому розворотному кільці (вул. Ковпака)”, – пише авторка петиції.

Підписати таку пропозицію – за цим посиланням. 

Поділитися в соціальних мережах