Сумчани більше не побачать улюблені з дитинства МАФи

У дитячому парку «Казка» майже доробили новий фонтан. Начальник управління капітального будівництва Віталій Шилов заявив, що роботи виконані на 98%. На цьому тижні в парку почнуть демонтувати будівельне огородження і наводити лад, а також планують протестувати новий водомет.

За інформацією чиновника, за два роки реконструкції місто повинно було витратити на ці роботи приблизно 5 млн грн. «Зекономили близько 900 тис. грн, тобто зробили майже за 4 млн. Наскільки я розумію, відкриття фонтану не будуть приурочувати до Дня міста. Як тільки доробимо, відразу запустимо», – заявив В. Шилов.

Нагадаємо, фонтан у «Казці» давно хотіли модернізувати через зношеність його механізму, а також велике споживання ним електроенергії. Новий водомет повинен бути максимально сучасним, наземним, за принципом роботи фонтану в Покровському сквері. До слова, його модернізація сумно відбилася на околицях – адже територію навколо серйозно перерили, заводячи комунікації та влаштовуючи чашу. Від цього постраждали улюблені сумчанами малі архітектурні форми – метелики, гусениця, альтанка. Усе це обіцяли після поновлення фонтану упорядкувати. Тільки з огляду на, що сумчани знайшли метеликів і гусеницю встановленими у крейдяного кар’єру в Могриці, – повернуть їх уже, напевно, навряд чи …

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах