Сумчани кілька років живуть над фекальними озерами

Мешканці Прокоф’єва,12 вже кілька років задихаються від жахливого смороду, що йде з підвалу будинку. Кажуть, тхне настільки, що запахи доходять навіть до 9 поверху.

Стійкий запах із підвалу чути навіть надворі, тому там уже давно не зберігають консерварцію чи якісь речі. Сумчани показують протрухлі труби, з яких на підлогу виливаються каналізаційні стоки.

“Скільки б комунальникам не казали – нікому нічого не треба. Показання лічильника знімаєш – і виходиш по кісточки у гівні”, – розповідає Василь.

За його словами, аваріна служба приїжджає часто, але щодня визивати її неможливо. Не витримують люди й кличуть допомогу, коли у під”їзді вже нестерпно смердить.  “Амбре” розходиться по всіх поверхах – від першого до останнього, і простим провітрюванням квартири через фіранку зарадити не вдається.

У свою чергу в обслуговуючому ЖЕКу, КП “Сумитеплоенергоцентраль”, стверджують, що мешканці, серед яких чимало квартирантів, самі забивають каналізацію.

“Скільки вже можна светрів і ганчірок звідки витягати?! Не вміють користуватися каналізаційною системою!” – обурюється головний інженер Геннадій Фролов.

 

 

Поділитися в соціальних мережах