Сумчани просять демонтувати небезпечний дитячий майданчик

Мова йде про дитячий майданчик по вул. Герої Крут, 16-22. Таку проблему підняв автор нової електронної петиції Олег Лапенко.

“Хочу звернутись до керівника міста та депутатського складу міської ради. В 2015 році за програмою “Євродвір” було оновлено проїзджу частину та пішохідні доріжки в дворі, який утворюють будинки №№16, 18, 20 та 22 вул. Героїв Крут. Але на цьому “оновлення” і закінчилось.

В цей час дитячий майданчик, який розташований у вищезазначеному дворі, з моменту введення будинків у експлуатацію в 1989 році, жодного разу не оновлювався, не ремонтувались дитячі гойдалки, качелі тощо. На теперішній час майже всі вони становлять небезпеку для дітей, які проводять свій час там, бо вони всі зроблені з металу та мають незрозумілу архітектуру і призначення, деякі з них наскрізь іржаві.

У 2016 році батьки за власний кошт облаштували пісочницю та заповнили її піском та зробили лавку. У зв’язку з аварійним станом та небезпекою, що становлять окремі елементи дитячого майданчика, просимо демонтувати небезпечні елементи майданчика та на їх місці ВСТАНОВИТИ СУЧАСНИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК”, – пише автор петиції.

Підтримати пропозицію сумчанина можна за цим посиланням.

Поділитися в соціальних мережах